Promocje na piece De Dietrich

Jeszcze do 30 listopada firma mcr3-plus oferuje promocję, w ramach której można skorzystać ze sprzedaży pakietowej. Promocja obejmuje nowoczesny kocioł MCR3 PLUS z regulatorem iSense w wersji przewodowej oraz  kotły jednofunkcyjne, dwufunkcyjne i jednofunkcyjne z podgrzewaczami c.w.u.: emaliowanymi o pojemności 100, 150, 200 litrów lub ze stali nierdzewnej o pojemności 100, 130 lub 150 litrów. Ponadto ostatnia wersja posiada dodatkowo gwarancję 8/8, która zapewnia użytkownikowi gwarancję na 8 lat zarówno na wymiennik kotła, jak i podgrzewacz.

W promocyjnym pakiecie będzie można również nabyć wprowadzony na stałe przez firmę De Dietrich kocioł dwufunkcyjny MCR Home 23/24MI lub 24/28MI z uniwersalnym pakietem spalinowym, którym można przyłączyć kocioł do systemu LAS lub rozbudować go o klasyczne elementy indywidualnego odprowadzania spalin.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Przedstawicieli Handlowych De Dietrich oraz na oficjalnych stronach firmy: www.dedietrich.pl oraz  www.dedietrich-kotly.pl